DÜNYA ÇEVRE GÜNÜNE ÖZEL REKLAM FİLMİ (Videolu Haber)

DEMİRSPOR SÜPER LİGE MERHABA DEDİ

"Halkın sofrasına götürülemeyen soğan, tarlada çürüyor"

Önce Çocuklar İyileşsin

SEYHAN BELEDİYESİ SEYHANLI İÇİN GÖREVDE

"Esnafa kira, fatura, kredi ve borç desteği verilmeli"

CHP Adana Milletvekili Burhanettin Bulut, 26 YILLIK HASRET SON BULACAK

"1 Mayıs" bestesi yayınlandı (GÖRÜNTÜLÜ HABER)

Prof.Dr. Orhan Kural'a Sanatçı Dostlarından Vefa Albümü

WOW - DÜNYA KADINLAR FESTİVALİ İSTANBUL BAŞLADI

SEYHAN ZABITASINDAN GÖRME GÜÇLÜĞÜ ÇEKEN KAÇAK SÜNNETÇİYE SUÇÜSTÜ (GÖRÜNTÜLÜ HABER)

Ayhan Barut'tan Meclis'te kalıcı saat uygulamasına tepki (GÖRÜNTÜLÜ HABER)

"Kanayan yaraya çare bulun artık"(GÖRÜNTÜLÜ HABER)

EMEKLİLER AÇLIK SINIRININ ALTINDA YAŞIYOR (VİDEOLU HABER)

"Kalkınmanın temeli köylerden, kırsaldan geçer" (Videolu Haber)

CHP'Lİ ÖZTRAK,"GÖREVDEN AYRILMASI GEREKEN KİŞİ ERDOĞAN"(görüntülü haber)

SABANCI VAKFI’NIN “DEĞİŞEN İKLİMLER, DEĞİŞEN HAYATLAR” TEMASIYLA DÜZENLEDİĞİ BEŞİNCİ KISA FİLM YARIŞMASI’NIN KAZANANLARI BELLİ OLDU

10 Ocak Ziraat Mühendisleri Günü

KILIÇDAROĞLU: "SÖZ VERİYORUM BU DÜZENİ DEĞİŞTİRECEĞİZ"(GÖRÜNTÜLÜ HABER)

CHP Lideri, “Cumhurbaşkanlığı sembolik olacak” (VİDEOLU HABER)

“Bu Kültür Bizim” projesinde Seyhanlı için oynadılar (Videolu Hber)

KILIÇDAROĞLU: "SÖZ VERİYORUM BU DÜZENİ DEĞİŞTİRECEĞİZ"(GÖRÜNTÜLÜ HABER)

Sakarya'daki annelerin feryatlarını, çığlıklarını dinlediğini belirten CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Adalet istiyorlar, hak istiyorlar, hukuk istiyorlar, bu memlekette huzur içinde yaşamak istiyorlar" dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından, Sakarya'da havai fişek fabrikasında yaşanan patlamada hayatını kaybedenlerin ailelerinin bugün duruşma sonrası yaptığı açıklamaya ilişkin görüntüyü paylaştı.
Sakarya'daki annelerin feryatlarını, çığlıklarını dinlediğini belirten CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Adalet istiyorlar, hak istiyorlar, hukuk istiyorlar, bu memlekette huzur içinde yaşamak istiyorlar" dedi.
İstanbul'daki öğrencilerin de feryadını duyduğunu; öğrencilerin de hak, hukuk ve adalet istediğini aktaran CHP lideri Kılıçdaroğlu, paylaştığı video mesajda şunları kaydetti:

Sakarya'daki anneleri dinledim. Feryatlarını dinledim, çığlıklarını dinledim. Adalet istiyorlar, hak istiyorlar, hukuk istiyorlar, bu memlekette huzur içinde yaşamak istiyorlar.
İstanbul'daki öğrencilerin feryadını duydum. Onlar da hak istiyorlar, onlar da hukuk istiyorlar, onlar da adalet istiyorlar, onlar da okumak istiyorlar.
Herkese sözüm var. Bu ülkeye gerçekten demokrasiyi getireceğiz, gerçekten adaleti getireceğiz, gerçekten hukuku getireceğiz.
Feryatlar artık son bulmalı. Bu ülkede feryat olmamalı, açlık olmamalı, yoksulluk olmamalı. Mahkemeler sadece ve sadece adalet dağıtmalı.
Yoksulun da hakkını, hukukunu savunmak bizim görevimiz. Bizim namus borcumuz. Bu ülkede fakir, fukaranın hakkı yok mu? Sadece parası olanların mı hakkı var? Herkesin hakkını hukukunu sağlayacağız. Bu düzeni değiştireceğiz. Adaletli bir düzeni inşa edeceğiz. Fakire de fukaraya da adaleti getireceğiz.
Hiç kimse endişe etmesin. Bütün feryatları duyuyorum, bütün çığlıkları biliyorum; annelerin de, esnafın da, öğrencilerin de, üniversitedeki hocaların da... Bütün bu sorunları çözeceğiz. Bu sorunları çözmek benim boynumun borcudur. Ben bunu yapacağım. Hiç kimse endişe etmesin. Bu ülkeye gerçek anlamda adaleti getireceğiz, hep beraber getireceğiz, birlikte getireceğiz."

(vş)